Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niemieccy dziennikarze nie doczekali się Roberta Lewandowskiego w Monachium

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Robert Lewandowski nie pojawił się w czwartek na testach medycznych w stolicy Bawarii. Kiedy według najnowszych prognoz Polak podpisze kontrakt z Bayernem Monachium?

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dniRobert Lewandowski już 2 stycznia miał oficjalnie związać się z Bayernem Monachium, a wcześniej przejść obowiązkowe testy medyczne. Dziennikarze w czwartek oczekiwali na Polaka przed klubowymi budynkami, tymczasem zamiast niego pojawił się... Julian Draxler.

Pomocnik Schalke przybył do klubowego lekarza Bayernu Hansa-Wilhelma Muellera-Wohlfahrta, by przyśpieszyć powrót do zdrowia po kontuzji. Później - jak relacjonuje portal sport1.de - do dziennikarzy wyszedł były piłkarz bawarskiego klubu Mehmet Scholl. - Na kogo czekacie? Ach, na Lewandowskiego. On już tu był - stwierdził ze śmiechem 43-latek.

Według doniesień Sky Sport News termin testów medycznych Lewandowskiego nie został jeszcze ustalony i badania najprawdopodobniej nie dojdą do skutku w piątek. Jeśli strony chcą sfinalizować transfer przed rozpoczęciem drugiej części sezonu Bundesligi, powinny uczynić to wkrótce, ponieważ 5 stycznia Borussia Dortmund wznawia treningi, a cztery dni później wylatuje do Hiszpanii na obóz przygotowawczy przed rundą wiosenną.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Najdroższy nabytek Borussii niezadowolony ze swojej gry. "Stać mnie na dużo więcej"

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL