Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"Zachwianie" - Paweł Leśniak odkrywa tajemnice piekła

Artur Długosz
Artur Długosz
"Kto skrzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi, plugawy niech się jeszcze splugawi" - to nie zapowiedź końca świata, lecz cytat z Apokalipsy św. Jana zapraszający do książki piłkarza, Pawła Leśniaka.

Piłkarze zbyt dobrej opinii w Polsce nie mają - bo rzadko który potrafi się wysłowić, a poza piłką nożną, to już w ogóle nie ma z nimi o czym rozmawiać. Gdy jeden z czynnych zawodników pisze książkę, to od razu wydaje się to dziwne. Ale jednak, Paweł Leśniak, autor powieści fantasy o tytule "Równowaga", jest postacią rzeczywistą. Jego pierwsze dzieło wcale nie odnosiło się do piłki nożnej, nie jest biografią - to książka o mężczyźnie, który nie potrafił poradzić sobie z nagłymi problemami, które spotkały go w życiu, popełnił samobójstwo i trafił do piekła, przed oblicze samego Lucyfera, który zlecił mu specjalnie zadanie - został egzekutorem - łowcą dusz.

To tyle tytułem wstępu, bo od "Równowagi" wszystko się zaczęło. Teraz czas na "Zachwianie", drugą część przygód Desmonda Pearce. - Ścigany przez wysłanników piekła i nieba Desmond próbuje chronić swą narzeczoną i przyjaciół. Musi prosić o pomoc Muriela - byłego egzekutora, teraz zachowującego neutralność - najpotężniejszą istotę na Arenie. Trening, jaki Desmond odbędzie pod jego kierunkiem, pozwoli mu lepiej poznać swe moce i role, jaką odgrywa w konflikcie wchodzącym właśnie w decydującą fazę. Odkryje też swoje mocne strony - czy zdoła się z nimi uporać? Jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić? I czy na pewno może zaufać najpotężniejszemu zabójcy na ziemi? - o tym właśnie jest "Zachwianie".

"Równowaga" była pierwszą częścią trylogii, "Zachwianie" jest drugą, a przed nami jeszcze trzecia, kolejna, która już powstaje. - Trzecia i ostatnia część tej serii jest już w końcowej fazie. Mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu oddam ją do wydawnictwa i wtedy wspólnie podejmiemy decyzję, kiedy zostanie ona wydana. Liczę, że zdążymy w pierwszej połowie tego roku - wyjaśnia w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Paweł Leśniak.

Na razie jednak zajmijmy się drugą częścią. Pierwsza odsłona trylogii szybko zniknęła z księgarni i potrzebny był dodruk. Jak jest teraz? - "Zachwianie" sprzedaje się jeszcze lepiej niż "Równowaga", co mnie bardzo cieszy, bo to znaczy, że pierwsza część się podobała. Jednak dla mnie najważniejsza jest opinia ludzi, nie ilość sprzedanych książek - mówi zawodnik Kolejarza Stróże.

Paweł Leśniak w polskiej piłce to postać nietuzinkowa - taka, która na pewno dodaje kolorytu szarej, ligowej rzeczywistości. W drużynie lubiany przez kolegów, którzy dzielnie wspierają jego pasję. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie przeczytali "Zachwiania", mamy specjalną niespodziankę.

Paweł Leśniak dla czytelników portalu SportoweFakty.pl przeznaczył dwa egzemplarze "Zachwiania", które własnoręcznie podpisał. Co trzeba zrobić, aby je wygrać? Zasady zabawy są bardzo proste.

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie i poprawną odpowiedź wysłać SMS-em na wskazany numer.

Pytanie konkursowe: Podaj imię i nazwisko trenera Kolejarza Stróże.

SMS-a z poprawną odpowiedzią o treści SFAKTY KOLEJARZ Twoja_Odpowiedź Twoje_Imie_Nazwisko (np. SFAKTY KOLEJARZ Franciszek Smuda Jan Kowalski) należy wysłać na numer 7136.

Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.

Konkurs trwa do niedzieli (12.01), do godz. 20:00. Zwycięzcy otrzymają SMS-a zwrotnego z informacją o sposobie odbioru książki. Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Każdy SMS z poprawną odpowiedzią zwiększa Twoją szansę na wygraną! Zapraszamy do zabawy!

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL