Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kadra Piasta Gliwice na pierwsze zgrupowanie. Czterech piłkarzy "na wylocie"

Sebastian Kordek
Sebastian Kordek
W środę Piast Gliwice wyjedzie na pierwszy zimowy obóz. Piastunki udadzą się do Arłamowa, ale w niepełnym składzie. Do autokaru nie wsiądzie czterech zawodników, którzy najpewniej opuszczą klub.

Znana jest już kadra Piasta Gliwice na pierwsze zimowe zgrupowanie. Podopieczni Marcina Brosza w środę wyruszą do Arłamowa, gdzie będą przebywali przez tydzień. W Bieszczady uda się 27 zawodników.

Zabraknie wśród nich Mariusza ZganiaczaŁukasza Krzyckiego, Artisa Lazdinsa oraz Tomasa Docekala. - Listę 27 piłkarzy dostałem od trenera i na razie nie wiem co z tymi, których zabrakło. W środę powinienem mieć więcej informacji - mówi Mateusz Małek, rzecznik prasowy klubu z Okrzei. Najprawdopodobniej dwóch pierwszych trafi do I ligi, a kolejni dwaj zostaną wypożyczeni lub klub rozwiąże z nimi kontrakty. Największe szanse na angaż w nowym zespole ma Zganiacz, którym interesuje się kilka drużyn, a on sam chce rozwiązać kontrakt z Piastem.

Tak, jak informowaliśmy wcześniej na obóz razem z gliwiczanami pojadą dwaj Amerykanie z portugalskimi paszportami - Peter Viga oraz Manuel Fortes. Swoją szansę otrzyma również dwóch młodzieżowców - Patryk Dziczek i Piotr Kwaśniewski.

Wbrew wcześniejszym wiadomościom z niebiesko-czerwonymi zostaje Patrick Dytko. Młody skrzydłowy łączony był z przenosinami do Niemiec, ale ostatecznie jedzie z drużyną w Bieszczady.

Kadra Piasta Gliwice na zgrupowanie w Arłamowie:

Bramkarze: Dariusz Trela, Jakub Szumski, Jakub Szmatuła.

Obrońcy: Damian Zbozień, Jan Polak, Csaba Horvath, Adrian Klepczyński, Kornel Osyra, Krzysztof Król, Peter Viga.

Pomocnicy: Matej Izvolt, Pavol Cicman, Patrick Dytko, Bartosz Szeliga, Mateusz Matras, Łukasz Hanzel, Carles Marc Martinez, Radosław Murawski, Kamil Wilczek, Piotr Kwaśniewski, Tomasz Podgórski, Patryk Dziczek, Manuel Fortes.

Napastnicy: Ruben Jurado, Wojciech Kędziora, Collins John, Rabiola.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Który z czterech "odpalonych" piłkarzy powinien zostać w Piaście Gliwice?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL