Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejna bitwa między Barcą i Realem! Giganci rywalizują o 21-letniego pomocnika

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Świetne recenzje zbiera jeden z pomocników Sportingu Lizbona, który znalazł się na celowniku największych europejskich klubów. Wśród nich nie zabrakło ekip z Hiszpanii.

Kolejny talent rozwija się na portugalskiej ziemi. Tym razem chodzi o 21-letniego Williama Carvalho, który zachwyca miejscowe media techniką, zmysłem taktycznym, a także dobrą grą w defensywie. Okazuje się, że już dawno zauważyli go również skauci największych europejskich klubów, a chęć jego sprowadzenia podobno wyrażają w siedzibach FC Barcelony oraz Realu Madryt.

Angolczyk przez ostatnie dwa lata był wypożyczany - najpierw do III-ligowej Fatimy, a następnie do belgijskiego Cercle Brugge. Właśnie tam usłyszał o nim piłkarski świat - gracz drugiej linii z miejsca stał się podstawowym zawodnikiem drużyny. Od trwającego sezonu młodzian stanowi już o sile byłego zespołu Cristiano Ronaldo - Sportingu Lizbona. Czy dołączy do Portugalczyka w zespole Królewskich? Podobno do gry chcą się włączyć również zespoły Premier League - Manchester United, Arsenal Londyn i Chelsea Londyn, a klauzula wykupu piłkarza wynosi 45 mln euro.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

- Nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą - przyznał prezes Sportingu, Bruno Carvalho, jednak w przypadku wyłożenia wielkich pieniędzy, nawet on nie będzie miał za wiele do powiedzenia.

Tak prezentuje się William Carvalho:

Napastnik Realu Madryt nie trafi do Arsenalu, konkurencja coraz większa

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL