Najnowsze Wyniki/Kalendarz

W piątek mistrzowie Polski wracają do kraju

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
W piątek KGHM Zagłębie Lubin wróci do Polski. Miedziowi przebywają jeszcze w Portugalii na ostatnim obozie przygotowawczym do rundy wiosennej, ale są już spakowani i w piątek powinni pojawić się już w Lubinie. Do meczu z PGE GKS Bełchatów będą przygotowywać się na własnych obiektach.

Pierwszy obóz Zagłębie spędziło nad polskim morzem - w Pogorzelicy. Następnie udało się do Turcji, a na początku lutego do Portugalii. Tam Miedziowi rozegrali łącznie cztery sparingi z czego jeden wygrali, dwa zremisowali i jeden przegrali.

W trakcie obozu w Portugalii doszło do trzech zmian w kadrze. Najważniejsza to opuszczenie drużyny mistrzów Polski przez Wojciecha Łobodzińskiego, za którego Wisła Kraków zapłaciła 400 tysięcy euro. Za darmo pozyskano Mate Lacica (podpisał 1,5 roczny kontrakt) oraz wypożyczono ze Śląska Wrocław na pół roku Radosława Janukiewicza.

Teraz Miedziowi będą przygotowywać się do pierwszego meczu z PGE GKS Bełchatów na własnych obiektach. Spotkanie mistrza Polski z wicemistrzem zostało zaplanowane na 23 lutego.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL