Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Termalica Bruk-Bet Nieciecza rozpoczyna zgrupowanie, ale w niepełnym składzie

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
W sobotę Termalica Bruk-Bet Nieciecza rozpocznie zgrupowanie w Kamieniu koło Rybnika. Trener Piotr Mandrysz ma jednak kłopoty i nie mógł włączyć do kadry wszystkich piłkarzy.

Jak podał oficjalny serwis klubu, na obóz nie pojadą Karol Piątek, Dariusz Pawlusiński oraz Sebastian Olszar. Te absencje są związane z kontuzjami. Do autokaru nie wsiądzie też Szczepan Kogut. Jego zatrzymały obowiązki szkolne. Ostatecznie w podróż uda się 22 zawodników I-ligowca.

Zespół Termaliki Bruk-Bet będzie przebywać w Kamieniu do 1 lutego. W sobotę czeka go spotkanie sparingowe z Ruchem Chorzów. Na koniec zgrupowania zmierzy się natomiast z BKS Stalą Bielsko-Biała.

Jak dotąd jedyną nową twarzą w drużynie z Niecieczy jest Krzysztof Wrzosek - 20-letni wychowanek, który rundę jesienną spędził w Tomasovii Tomaszów Lubelski.

Kadra Termaliki Bruk-Bet Nieciecza na zgrupowanie w Kamieniu koło Rybnika:

Bramkarze: Sebastian Nowak, Maciej Pochroń, Mateusz Abramowicz.

Obrońcy: Jakub Czerwiński, Jakub Kiełb, Bartosz Kopacz, Kamil Moskal, Łukasz Pielorz, Damian Skołorzyński, Dawid Sołdecki.

Pomocnicy: Piotr Ceglarz, Tomasz Foszmańczyk, Vojtech Horvath, Dariusz Jarecki, Krzysztof Kaczmarczyk, Piotr Piekarski, Damian Piotrowski, Dalibor Pleva, Jakub Biskup.

Napastnicy: Emil Drozdowicz, Rafał Kujawa, Vojtech Schulmeister.

źródło: brukbet.com

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL