Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jakub Wilk oszukał FC Vaslui? Miał leczyć bark, a szukał sobie klubu w Polsce

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Nie jest tajemnicą, że [tag=2794]Jakub Wilk[/tag] w ostatnich tygodniach szukał klubu w Polsce. 29-letni pomocnik rozmawiał o ewentualnym angażu ze Śląskiem Wrocław i Widzewem Łódź, ale robił to za plecami FC Vaslui.

W minionym tygodniu portal weszlo.com poinformował, że Wilk rozwiązał kontrakt z Rumunami i jest bliski zatrudnienia w Widzewie. Wcześniej kontaktował się ze Śląskiem, ale wrocławianie nie byli zainteresowani jego usługi na warunkach, jakich wychowanek Lecha Poznań się spodziewał.

Ostatecznie do Widzewa Wilk też nie trafi, o czym w piątek wieczorem na Twitterze poinformował członek zarządu łódzkiego klubu Michał Wlaźlik.

Tymczasem działaniami Wilka szczerze zdziwiony jest prezes FC Vaslui Dragos Iftime, który na łamach gsp.ro tak komentuje zaistniałą sytuację: - Nie doszło do rozwiązania kontraktu. Otrzymałem od piłkarza jedynie pismo, w którym prosi o pozwolenie na rehabilitację kontuzjowanego barku w domu i ma wrócić do treningów z drużyną w połowie lutego. Czekamy na rozmowę. Póki co Wilk jest zawodnikiem Vaslui.

Wilk gra w Vaslui od lipca minionego roku. Trafił do Rumunii z Żalgirisu Wilno i jesienią był podstawowym zawodnikiem Vaslui - rozegrał 15 spotkań, w których zdobył jednego gola i zaliczył 3 asysty. Jego kontrakt z klubem ma być ważny do czerwca 2016 roku.

Na straganie w dzień targowy...: Garyga w Nantes, zbiory w Lechii, Zbozień do Rosji

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL