Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rafał Wolski pominięty przez trenera Fiorentiny, nie zagra w Lidze Europejskiej

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Decyzją Vincenzo Montelli, Rafał Wolski nie znalazł się w 21-osobowej kadrze Fiorentiny, która wkrótce rozpocznie rywalizację w fazie pucharowej Ligi Europejskiej.

Rafał Wolski na początku sezonu nie został zgłoszony przez Fiorentinę do występów w fazie grupowej. Tym razem można było liczyć, że Polak znajdzie się w kadrze, ponieważ z zespołu w styczniu odeszli Marcos Alonso i Oleksandr Jakowenko.

Vincenzo Montella mógł dokonać trzech zmian w porównaniu z kadrą zgłoszoną jesienią, ale nie wybrał polskiego pomocnika. Włoch w miejsce Alonso zdecydował się włączyć do składu Peruwiańczyka Juana Manuela Vargasa. Ponadto za bramkarza Gustavo Munuę powołano Antonio Rosatiego, a Jakowenkę zastąpił nowo pozyskany Alessandro Matri. Z przyczyn regulaminowych w kadrze nie mógł znaleźć się ściągnięty z Manchesteru United Anderson

Podobnie jak Wolski, który w tym sezonie w Fiorentinie rozegrał łącznie 5 meczów, poza "21" pozostali Ryder Matos, Ante Rebić i kolejny z nowych nabytków, Modibo Diakite.

Kadra Fiorentiny na fazę pucharową LE:

Bramkarze:Neto, Antonio Rosati.

Obrońcy: Nenad Tomović, Stefan Savić, Marvin Compper, Facundo Roncaglia, Gonzalo Rodriguez, Manuel Pasqual.

Pomocnicy: Massimo Ambrosini, Alberto Aquilani, Marko Bakić, Borja Valero, Juan Cuadrado, Matias Fernandez, Josip Ilicić, Manuel Pasqual, David Pizarro, Joaquin, Juan Manuel Vargas.

Napastnicy:Mario Gomez, Alessandro Matri, Giuseppe Rossi.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Serie A: Fiorentina odpada z walki o najwyższe cele, Wolski i Zieliński na ławce

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL