Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cristiano Ronaldo nie jest jedynym ukaranym! Sędzia również został zawieszony

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Według hiszpańskich mediów Ayza Gamez nie poprowadzi żadnego spotkania z czterech najbliższych kolejek Primera Division. To efekt zmieniania jego protokołu pomeczowego.

Radio Marca sugeruje, że Komitet Sędziowski wysłał Ayzę Gameza do tzw. "lodówki".  Arbiter meczu Athletic Bilbao z Realem Madryt nie został wyznaczony do żadnego spotkania w dwóch najbliższych kolejkach, a kara ma być przedłużona o następne dwie serie meczów.

Wszystko przez dwie wersje protokołu pomeczowego. Gamez najpierw napisał, że ukarał Cristiano Ronaldo czerwoną kartką za uderzenie rywala po gwizdku sędziego. Sytuacja miała się odnieść do starcia z Carlosem Gurpegi, jednak telewizyjne kamery pokazały, że miało ono miejsce jeszcze przed przerwaniem gry. Z tego względu po dwóch dniach arbiter sprostował oświadczenie, że wyrzucenie CR7 było związane z późniejszą przepychanką z Anderem Iturraspe.

Przypomnijmy, że Ronaldo otrzymał od władz ligi trzy mecze kary - za czerwoną kartkę oraz gesty skierowane do czwartego arbitra.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Czerwona kartka dla Cristiano Ronaldo:

Osiem czerwonych kartek Ronaldo! Za co wylatywał najlepszy gracz globu? (wideo)

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL