Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Bandrowski: Rewelacyjny moment na debiut

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Tomasz Bandrowski to jeden z dwóch piłkarzy, którzy jak na razie wzmocnili Lecha Poznań. Wychowanek Gwarka Zabrze, który właściwie całą swoją seniorską karierę spędził w Energie Cottbus czeka na debiut w Orange Ekstraklasie i liczy, że uda mu się na stałe wywalczyć miejsce w pierwszym składzie Kolejorza.

Bandrowski został do Lecha wypożyczony na pół roku z opcją pierwokupu. Czy później zostanie w Poznaniu? - Priorytetem jest dojście do optymalnej dyspozycji. Kwestia odejścia do innego klubu czy powrotu do Cottbus zależy od tego, jak ułoży mi się w Poznaniu i czy włodarze będą chcieli przedłużyć umowę - mówi lechita.

Właśnie Bandrowski oraz Anderson Cueto są jedynymi nowymi twarzami w zespole. - Jest to na pewno jakaś filozofia klubu, którą się kieruje. Racjonalnie patrząc na tabelę widać, że Wisła jest mocnym klubem, ale Lech jest na pozycji medalowej i może klub doszedł do wniosku, że nie potrzeba wielu wzmocnień i podobnym składem będziemy walczyć wiosną - zastanawia się wychowanek Gwarka Zabrze.

24-letni pomocnik bardzo chwali poziom szkolenia w tym klubie. - Gwarek ma bardzo dobrą renomę w kraju. Warsztat trenerski jest na wysokim poziomie. Trener umie od strony psychologicznej i fizycznej przygotować zawodnika do pierwszoligowych aren. Nowinki wpajane w tym klubie powodują, że zawodnik dobrze się rozwija w piłce seniorskiej - mówi.

Lech pierwszy ligowy mecz zagra w Zabrzu z miejscowym Górnikiem, więc będzie to idealny moment dla Bandrowskiego do debiutu w lidze polskiej. - Będzie to specyficzny mecz dla mnie. Środowisko, w którym się rozwijałem to właśnie Zabrze. Również na ten stadion chodziłem na mecze jako kibic. Jest to rewelacyjny moment na zadebiutowanie w pierwszej lidze - zakończył Tomasz Bandrowski.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL