Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Primera Division: Kolejny idiotyzm na hiszpańskim obiekcie, porażka Villarreal

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jeden z kibiców wrzucił na plac gry puszkę z gazem łzawiącym, czym doprowadził do przerwania spotkania na prawie pół godziny. Ostatecznie mecz dokończono przy praktycznie pustych trybunach.

W środku tygodnia jeden z kibiców na Vicente Calderon rzucił zapalniczką w głowę Cristiano Ronaldo. W sobotni wieczór do haniebnego czynu doszło również podczas spotkania Villarreal z Celtą Vigo. W 87. minucie w polu karnym gości pojawiła się puszka, z której zaczął wylatywać gęsty dym.

Okazało się, że na El Madrigal pojawił się gaz łzawiący, co zmusiło piłkarzy i sędziów do zejścia do szatni. W mig opustoszały również trybuny stadionu, a gracze powrócili na plac gry po 25. minutach przerwy.

Przez cały mecz lepiej prezentowały się Żółte Łodzie Podwodne, ale fantastyczne zawody w bramce rozgrywał Yoel Rodriguez. Dodatkowo podopieczni Luisa Enrique byli znacznie skuteczniejsi - w 83. minucie do siatki z główki trafił Fabian Orellana, a po przerwie wynik podwyższył Nolito. Tym samym ekipa z Galicji zdobyła 10 na 12 możliwych punktów w ostatnich czterech meczach i jest już w środku ligowej stawki.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Villarreal CF - Celta Vigo 0:2 (0:0)
0:1 - Orellana 83'
0:2 - Nolito 90'

Gaz łzawiący przerwał mecz na Madrigal:

->Wyniki Primera Division

->Tabela Primera Division

->Klasyfikacja strzelców Primera Division

Primera Division: FC Barcelona na szóstkę! Fantastyczny powrót Neymara

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

PRZEJDŹ NA WP.PL