Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skandal w Warszawie! Mecz Legii z Jagiellonią przerwany! (wideo, zdjęcia)

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Niebywały skandal w Warszawie! Mecz Legii z Jagiellonią został przerwany po pierwszej połowie ze względu na regularną bijatykę na trybunach!

W 20. minucie pod sektorami zajmowanymi przez kibiców gospodarzy pojawiły się dwie skradzione fanom gości flagi i to był początek konfliktu. Sympatycy drużyny z Białegostoku zaczęli forsować ogrodzenie swojej części trybun, zaś miejscowi przedarli się do strefy buforowej.

Stewardzi nie poradzili sobie z opanowaniem sytuacji i musieli się wycofać. W efekcie doszło do bezpośredniego kontaktu obu grup kibiców i regularnej bijatyki. Fani Jagiellonii próbowali uciec z sektora, lecz drzwi zostały prawdopodobnie zablokowane. Interweniowała też policja.

Po pierwszej połowie (przy stanie 0:0) decyzją biura bezpieczeństwa Warszawy spotkanie zostało przerwane. Klub z Łazienkowskiej nie miał tutaj żadnego pola manewru.

Trybuny zostały częściowo ewakuowane. Wyproszono z nich kibiców gospodarzy i przedstawicieli mediów. Przerwano też transmisję telewizyjną ze stolicy.

Co dla ekipy Henninga Berga oznacza ta decyzja pod względem sportowym? Jest wielce prawdopodobne, że Legia zostanie ukarana walkowerem, a trzy punkty powędrują na konto Jagi!

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Odwrócone do góry nogami flagi Jagiellonii rozsierdziły kibiców z BiałegostokuOdwrócone do góry nogami flagi Jagiellonii rozsierdziły kibiców z Białegostoku
Kibice Legii wtargnęli na sektor przyjezdnychKibice Legii wtargnęli na sektor przyjezdnych

Jakie konsekwencje spotkają Legię?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (154):

Wszystkie komentarze (154)

Komentarze (154)

×
    Wszystkie komentarze (154)
    PRZEJDŹ NA WP.PL