WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mariusz Pawelec coraz bliżej powrotu na boisko

Artur Długosz
Artur Długosz
Mariusz Pawelec, który od początku zimowego okresu przygotowawczego nie trenował ze Śląskiem Wrocław, jest już coraz bliżej powrotu na boisko. - Jest już w treningu zespołu - wyjaśnił Paweł Barylski.

W zimowej przerwie między rozgrywkami obrońca poddał się zabiegowi mięśni brzucha. Teraz wraca już do pełni zdrowia. Mariusz Pawelec w tym sezonie na pewno był jednym z wyróżniających się zawodników w Śląsku Wrocław. W pewnym momencie pojawił się nawet temat jego gry w reprezentacji Polski.

- Z Mariuszem Pawelcem skończyliśmy pracę indywidualną. W tej kwestii znakomitą pracę ludzie odpowiedzialni za rehabilitację. Rzeczywiście od środy Mariusz jest w treningu zespołu, ale mimo wszystko jeszcze przyglądamy mu się. Intensywność treningu grupowego jest zdecydowanie inna, ma inne obciążenia - wyjaśnia Paweł Barylski, drugi trener Śląska. 

Obrońca Śląska nie znajdzie się jeszcze w kadrze WKS-u na spotkanie z Legią Warszawa. - Jeszcze jest czas na to, aby go dołączyć do kadry 18-osobowej. Teraz będziemy chcieli dać mu jeszcze troszeczkę oddechu - podsumował szkoleniowiec.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL