Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sędzia Paweł Pskit wypaczył wynik meczu w Chorzowie (foto)

Michał Piegza
Michał Piegza
Ruch Chorzów notuje wyraźną obniżkę formy. Niebiescy przegrali po raz trzeci z rzędu. Tym razem z Podbeskidziem, któremu w wygranej pomógł sędzia Paweł Pskit.

Paweł Pskit nie należy do czołówki polskich sędziów. Arbiter nie jest zbytnio lubiany przez piłkarzy T-Mobile Ekstraklasy, którzy zarzucają mu m.in. częste karanie ich kartkami za błahe przewinienia.

W piątkowy wieczór przy Cichej arbiter z Łodzi nie miał zbyt dobrego dnia. Podobnie jego asystenci. Właśnie błąd jednego z nich sprawił, że Podbeskidzie wygrało z Ruchem, po golu z rzutu karnego. "Jedenastka" była ewidentna, jednak wcześniej, w momencie podania napastnik Górali Jan Blazek znajdował się na metrowym spalonym.

Żródło: EkstraklasaTvŻródło: EkstraklasaTv
Dodajmy, że ten sam sędzia liniowy kilkanaście minut wcześniej nie widział innego ewidentnego spalonego, którego jednak Paweł Pskit odgwizdał.

Po podyktowaniu rzutu karnego bielszczanie domagali się usunięcia z boiska bramkarza Ruchu Michała Buchalika i wydaje się, że mieli rację. Czech mijał już golkipera Niebieskich i został przewrócony. Wracający obrońcy gospodarzy nie byliby w stanie przerwać akcji.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Dyskwalifikacje 10 graczy T-ME

Czy Michał Buchalik powinien otrzymać czerwoną kartkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

 • Dzejson Vel Kramp Zgłoś
  Pskit i wszystko jasne czasami nie da się oglądać w spokoju meczu jak ten "specjalista" sędziuje
  • Grek Zorba Zgłoś
   A kto zwala winę na sędziego? Ruch był cienki jak d... węża, Podbeskidzie nie lepiej, ale tego karnego nie miało prawa być, bo był spalony
   • Jorguś. Zgłoś
    Ruch musi się przyzwyczaić że będąc w czołówce tabeli więcej się wymaga im dobrze się grało z kontry a teraz jak są faworytami i sami muszą coś stworzyć to już lipa. Mieli
    Czytaj całość
    przeszło 90 min żeby strzelić jedną bramkę więcej zwalanie całą winę na sędziego jest śmieszne choć to nie powinno się wydarzyć
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL