Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kiedy Mouhamadou Traore zagra w Sandecji?

Artur Długosz
Artur Długosz
Senegalczyk Mouhamadou Traore został niedawno nowym piłkarzem Sandecji Nowy Sącz z którą związał się umową do końca roku z opcją jej przedłużenia. Kiedy napastnik zadebiutuje w nowym zespole?

Mouhamadou Traore urodził się w 1986 roku w Senegalu i jest napastnikiem. Przez ostatnie pół roku pozostawał bez klubu. Wcześniej bronił barw między innymi KGHM Zagłębia Lubin, Pogoni Szczecin oraz GKS-u Bełchatów, a swoją przygodę z polską piłką rozpoczął od Glinika Gorlice.

Znany z ekstraklasowych boisk zawodnik pozytywnie przeszedł testy sportowe w Nowym Sączu i po podpisaniu kontraktu normalnie trenuje z zespołem. Klub załatwił już wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Polsce dla Traore, ale to nie koniec. Potrzebna jest jeszcze bowiem rejestracja w Małopolskim Związku Piłki Nożnej oraz w samym PZPN. - Większość procedur związanych z umożliwieniem zawodnikowi występów w barwach Sandecji mamy już za sobą. Czekamy tylko na dopełnienie ostatnich formalności i w ciągu najbliższych kilku dni będzie on już pełnoprawnym członkiem drużyny, mogąc grać w spotkaniach ligowych - powiedział portalowi SportoweFakty.pl Michał Śmierciak, rzecznik prasowy klubu z Nowego Sącza.

Najbliższe spotkanie Sandecja rozegra w najbliższą sobotę, a jej rywalem będzie ostatni w tabeli i rozpaczliwie broniący się przed spadkiem Energetyk ROW Rybnik. Czy czas pozwoli na to, aby Mouhamadou Traore był już do dyspozycji Ryszarda Kuźmy na tę potyczkę?

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL