Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Poważny uraz Blazka

Paweł Sala
Paweł Sala
Kontuzja czeskiego napastnika Jana Blazka okazała się poważniejsza niż przewidywano. Piłkarz Podbeskidzia zerwał mięsień dwugłowy uda i nie będzie mógł grać przez około cztery tygodnie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała okupiło zwycięstwo z Wisłą Kraków urazami dwóch zawodników. Dariusz Pietrasiak doznał urazu łydki, która jednak nie wykluczy go z pierwszego starcia drugiej fazy rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy przeciwko Cracovii. Gorzej sytuacja wygląda w przypadku czeskiego napastnika Jana Blazka.

Poniedziałkowe badanie USG wykazało zerwanie mięśnia dwugłowego uda. To oznacza przynajmniej cztery tygodnie przerwy w grze, a tym samym nieobecność w kadrze Górali w pierwszych starciach w grupie spadkowej T-Mobile Ekstraklasy.

Do dyspozycji Leszka Ojrzyńskiego w pojedynku z Cracovią powinni być następujący napastnicy: Mikołaj Lebedyński, Fabian Pawela, Mateusz Stąporski oraz Charles Nwaogu oraz Krzysztof Chrapek.

Jan Blazek doznał poważnej kontuzji w starciu z Wisłą w KrakowieJan Blazek doznał poważnej kontuzji w starciu z Wisłą w Krakowie

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Blazek i Pietrasiak wiktorię w Krakowie okupili urazami

Komentarze (1):

  • MLeko Zgłoś
    innymi słowy, do końca sezonu już nie zagramiesiąc leczenia w bezruchu, miesiąc rehabilitacji i dochodzenia do formy i koniec rundy; niefart TSP, bo potencjalnie, to ich jedyny napastnik

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL