Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Frustracja Mario Balotellego. "Kiedy Milan przegrywa, zawsze obwiniacie mnie" (wideo)

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Po zejściu z boiska w meczu z AS Romą snajper AC Milan dał upust swojej frustracji. Mario Balotelli miał pretensje zarówno do Clarence'a Seedorfa, jak i klubowych kolegów i dziennikarzy.

AC Milan uległ 0:2 AS Romie, a Mario Balotelli już w 69. minucie decyzją Clarence'a Seedorfa opuścił murawę. Zmiana nie przypadła do gustu piłkarzowi, który z wyrazem twarzy pełnym pretensji zasiadł na ławce rezerwowych.

- Początkowo nie rozumiałem mojej zmiany, ale skoro w studiu mówi się, że nie jestem czołowym piłkarzem, to może nastąpiła ona właśnie dlatego - stwierdził ironicznie "Super Mario". - Mój gest w kierunku Taarabta? Wszyscy są nerwowi, gdy przegrywają. Nikt tego nie lubi - dodał.

Po końcowym gwizdku włoscy dziennikarze sugerowali zawodnikowi, że źle porusza się po placu gry, wskutek czego nie wykorzystuje swojego potencjału. - Czy zbyt często operuję poza polem karnym? Jeśli piłka nie dociera w "16", muszę się po nią cofnąć. Nie uważam przy tym, bym był za mało ruchliwy. Sądzę natomiast, że nie znasz się na piłce. Uwierz mi, naprawdę się nie znasz - powiedział jednemu z żurnalistów 24-latek.

- To wy, dziennikarze, za każdym razem oczekujecie ode mnie, że będę strzelał po pięć goli w meczu. Kiedy Milan wygrywa, Mario jest dobry, ale jeśli przegrywa, zawsze obwiniacie mnie. Nie rozumiem waszej krytyki - stwierdził rozżalony Balotelli.

- Nigdy nie mówiłem, że jestem topowym zawodnikiem. Jestem normalnym piłkarzem i zajmie mi jeszcze sporo czasu, zanim osiągnę klasę światową, ale powody, dla których nie gram jeszcze na najwyższym poziomie, są zupełnie inne niż sądzicie - spuentował.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Mario Balotelli ze strzeleckim rekordem życiowym. "Muszę trafiać znacznie częściej" (wideo)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL