Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michał Żyro już o krok od Takafumiego Akahoshiego

Michał Piegza
Michał Piegza
Japończyk Takafumi Akahoshi (Pogoń) wciąż prowadzi w klasyfikacji asystentów, ale coraz bliżej niego znajduje się pomocnik Legii Warszawa Michał Żyro.

Asysty w 31. kolejce: Mila (Śląsk), Badia, Matras, Hanzel (Piast), Piątkowski (Jagiellonia), Żyro, Jodłowiec (Legia), Sloboda (Podbeskidzie), Hamalaainen, Lovrencsics (Lech), Golański, Sylwestrzak (Korona), E. Visnakovs, Kaczmarek (Widzew), Hernani, Murawski (Pogoń), Olkowski, Drewniak (Górnik).

Klasyfikacja asystentów T-Mobile Ekstraklasy po 31. kolejce:

12 - Akahoshi (Pogoń)

11 - Żyro (Legia)

10 - Golański (Korona), Lovrencsics (Lech)

9 - Brzyski (Legia), Hamalaainen (Lech)

8 - Garguła (Wisła), Olkowski (Górnik), Quintana (Jagiellonia)

7 - Paweł Brożek (Wisła), Douglas (Lech), Ojamaa (Legia), Starzyński (Ruch), Wiśniewski (Lechia)

6 - Batrović (Widzew), Kaczmarek (Widzew), Kwiek (Zagłębie), Masłowski (Zawisza), Nakoulma (Górnik), Piech (Zagłębie), Podgórski (Piast), Robak (Pogoń), Wójcicki (Zawisza), Zachara (Górnik)

5 - Danielewicz (Cracovia), Dziwniel (Ruch), Grzelczak (Lechia), Janota (Korona), Kosznik (Górnik), Mila (Śląsk), Petasz (Zawisza), Sokołowski (Podbeskidzie)

4 - Boguski (Wisła), Burliga (Wisła), Dudu (Śląsk), Frankowski (Lechia), Jodłowiec (Legia), Kownacki (Lech), Lewczuk (Zawisza), D. Nowak (Cracovia), Patejuk (Śląsk), Pazdan (Jagiellonia), Piątkowski (Jagiellonia), Smektała (Ruch), Sylwestrzak (Korona), Teodorczyk (Lech)

3 - Balaj (Jagiellonia), Broź (Legia), Deja (Podbeskidzie), Deleu (Lechia), Górkiewicz (Podbeskidzie), Hanzel (Piast), Hołota (Śląsk), Jeż (Zagłębie - 1, Górnik), Marciniak (Cracovia), Matsui (Lechia), Rafał Murawski (Pogoń, Lech - 1), Ntibazonkiza (Cracovia), Sz. Pawłowski (Lech), Pilipczuk (Korona), Plizga (Jagiellonia), Popchadze (Jagiellonia), Sobota (Śląsk), Tchami (Pogoń), Wilczek (Piast), Wołąkiewicz (Lech)

2 - Abwo (Zagłębie), Badia (Piast), Bartlewski (Podbeskidzie), Bruno (Widzew), Budziński (Cracovia), Cetnarski (Śląsk), Cicman (Piast), Cotra (Zagłębie), M. Dąbrowski (Pogoń), Dzalamidze (Jagiellonia), Furman (Legia), Gajos (Jagiellonia), Gancarczyk (Górnik), Guerrier (Wisła), Jagiełło (Podbeskidzie), Jankowski (Ruch), T. Kędziora (Lech), Kita (Cracovia), Kucharczyk (Legia), W. Lisowski (Pogoń), Machaj (Śląsk), Makuszewski (Lechia), Matras (Piast), Mikita (Legia), Mroziński (Widzew), Murayama (Pogoń), Oualembo (Lechia), Paixao (Śląsk), Pietrowski (Lechia), Radović (Legia), Rudol (Pogoń), Rybicki (Widzew), Rymaniak (Zagłębie), Stilić (Wisła), Straus (Jagiellonia), Sultes (Ruch), Tuszyński (Lechia), Wawrzyniak (Legia), Włodyka (Ruch), Vasconcelos (Zawisza), E. Visnakovs (Widzew), Ziajka (Zawisza), Zieńczuk (Ruch), Zieliński (Śląsk).

1 - Astiz (Legia), Augusto (Legia), Azikiewicz (Zagłębie), J. Bąk (Pogoń), Bieniuk (Lechia), Blazek (Podbeskidzie), Boljević (Cracovia), Paweł Brożek (Wisła), Carlos (Zawisza), Chałas (Pogoń), Classen (Lech), M. Chrapek (Wisła), Curto (Zagłębie), D. Dąbrowski (Cracovia), Docekal (Piast), Drewniak (Górnik), Drygas (Zawisza), Duda (Legia), Dudek (Zawisza), Dwaliszwili (Legia), Frączczak (Pogoń), Geworgian (Zawisza), Głowacki (Wisła), Gołębiewski (Korona), Grodzicki (Śląsk), Guldan (Zagłębie), Hajrapetjan (Widzew), Henriquez (Lech), Hernani (Pogoń), Iwan (Górnik), Izvolt (Piast), Janicki (Lechia), Janoszka (Ruch), Jovanović (Korona), Jurado (Piast), Kasprzak (Widzew), Kaźmierczak (Śląsk), W. Kędziora (Piast), Kiełb (Korona), Kołodziej (Podbeskidzie), Korzym (Korona), Kosanović (Cracovia), Kosecki (Legia), Kowalski (Ruch), Kozłowski (Pogoń), Król (Piast), Kupisz (Jagiellonia), Kuświk (Ruch), Kwiatkowski (Ruch), Leković (Lechia), Lewandowski (Pogoń), Linetty (Lech), T. Lisowski (Korona), Ława (Pogoń), P. Malinowski (Podbeskidzie), M. Małkowski (Górnik), Martinez (Piast), Małecki (Pogoń), Mańka (Górnik), Melunović (Widzew), Mosznikow (Górnik), Możdżeń (Lech), Radosław Murawski (Piast), Norambuena (Jagiellonia), Ouedraogo (Pogoń), Oziębała (Górnik), Paixao (Śląsk), Pandża (Górnik), Papadopulos (Zagłębie), Pawela (Podbeskidzie), B. Pawłowski (Widzew), J. Pawłowski (Jagiellonia), Pazio (Lechia), Piątek (Zagłębie), Pietrasiak (Podbeskidzie), Pietruszka (Pogoń), Pinto (Legia), Plaku (Śląsk), Przybylski (Górnik), Rabiola (Piast), Robak (Pogoń), Rogalski (Pogoń), Saganowski (Legia), Sarki (Wisła), Skrzyński (Zawisza), Sloboda (Podbeskidzie), P. Sobolewski (Korona), R. Sobolewski (Górnik), Socha (Śląsk), Stano (Korona), Steblecki (Cracovia), Stevanović (Śląsk), Surma (Ruch), Ślusarski (Lech), Trałka (Lech), Trojanowski (Korona), Ukah (Jagiellonia), Wodecki (Podbeskidzie), Woźniak (Zagłębie), Zbozień (Piast), Zyska (Lechia).

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Gole i asysty w poszczególnych kolejkach:

KolejkaGoleAsysty
1.2015
2.2620
3.1713
4.2016
5.2320
6.1514
7.2824
8.1814
9.2319
10.1913
11.1915
12.3631
13.1614
14.2722
15.1914
16.2419
17.2221
18.1916
19.3124
20.1312
21.1918
22.1714
23.2920
24.1511
25.137
26.2015
27.1715
28.2318
29.3024
301610
31.2218
Łącznie633507
Pokaż całą tabelę

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL