Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stanisław Kogut: Jeśli będzie utrzymanie, to nie wycofam Kolejarza z rozgrywek

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Niedawno Stanisław Kogut zastanawiał się nad wycofaniem Kolejarza Stróże z rozgrywek. Teraz zmienił stanowisko i przyszłość klubu uzależnia w dużej mierze od wyniku sportowego.

- Na chcę na razie przesądzać co się wydarzy latem, zwłaszcza że dyspozycja drużyny uległa znaczącej poprawie. Nie należy w tym momencie demotywować zawodników - zaznaczył w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Stanisław Kogut.

Senator, który od wielu lat utrzymuje I-ligowca, ma dla swoich piłkarzy klarowną informację. - Jeśli wywalczymy utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, to nie wycofam zespołu z rozgrywek. Można więc powiedzieć, że przyszłość klubu leży w nogach naszych graczy - dodał.


Kogut zapewnił ponadto, że widzi dalszy sens funkcjonowania Kolejarza na wysokim szczeblu. - Na pewno ani ja, ani żaden inny pracownik klubu nie stracił zapału do tego co robimy. Nie grożą nam też problemy finansowe. Mamy zabezpieczone środki zarówno na trwające rozgrywki, jak i na przyszłość. Nikt nie musi się bać, że nagle przestaniemy regulować zobowiązania.

Po niedzielnym zwycięstwie z Miedzią Legnica (1:0) ekipa Przemysława Cecherza zajmuje 13. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 punktów. Nad strefą spadkową ma dwa oczka przewagi.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL