Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Obrońca Olimpii Grudziądz trafi do Chojniczanki Chojnice?

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Olimpia straci jeden z filarów defensywy? Doświadczony obrońca grudziądzan wciąż nie przedłużył kontraktu, a zainteresowany jego usługami jest inny I-ligowiec.

Chodzi o Marcina Stańka, który występuje przy Piłsudskiego od rundy wiosennej sezonu 2011/2012. 33-latek chciałby kontynuować karierę w dotychczasowym klubie, jednak nadal nie podpisał nowej umowy, natomiast obecna wygasa już latem.

Tymczasem jak ustalił portal SportoweFakty.pl, zainteresowana usługami tego gracza jest Chojniczanka Chojnice. - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Czekam na ruch ze strony włodarzy z Grudziądza, a czy mógłbym grać w innym klubie? Mogę powiedzieć, że mam alternatywę - oznajmił Staniek.

Marcin StaniekMarcin Staniek
Doświadczony defensor podkreśla, że na pierwszym miejscu stawia Olimpię i chciałby w niej pozostać. Do tego konieczne jest jednak przedłużenie kontraktu. - Zostawiłem w obecnej drużynie dużo zdrowia i wiem, że mogę rywalizować z innymi zawodnikami jak równy z równym. Absolutnie czuję się na siłach, by pomóc Olimpii zrealizować cel, jakim jest awans do ekstraklasy. Czas pokaże czy będę miał taką możliwość - zaznaczył.

33-latek zanotował w tym sezonie 15 występów w I lidze i za każdym razem wychodził na boisko w podstawowym składzie.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL