Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Banks na Ibrox, Gow do Anglii?

Daniel Rosół
Daniel Rosół
Zdaniem brytyjskich dziennikarzy ofensywny pomocnik Glasgow Rangers Alan Gow znalazł się w orbicie zainteresowań kilku angielskich klubów i być może w najbliższych dniach przeniesie się na południe Wielkiej Brytanii. Natomiast szefowie The Gers są podobno zainteresowani sprowadzeniem 35-letniego bramkarza Heart of Midlothian - Steve?a Banksa.

Gow latem zeszłego roku przeniósł się do drużyny Rangers z Falkirk FC. Była gwiazda The Bairns miała regularnie występować w barwach 51-krotnych mistrzów Szkocji, jednak w rzeczywistości 25-latek na Ibrox jest praktycznie niezauważalny. Gow wystąpił dotychczas w zaledwie jednym spotkaniu zespołu Waltera Smitha - zaliczył 90-minutowy występ w spotkaniu Pucharu Ligi Szkockiej przeciwko East Fife (4:0).

Zdaniem brytyjskich dziennikarzy w najbliższą niedzielę Gow powinien otrzymać szansę pokazania swoich umiejętności w spotkaniu IV rundy Pucharu Szkocji, w którym Rangers na Ibrox zmierzą się z East Stirling. Mecz ten mają obserwować wysłannicy kilku klubów angielskiej Coca-Cola Championship, które są podobno zainteresowane pozyskaniem wychowanka Clydebank FC.

W Szkocji mówi się również o zainteresowaniu Rangers doświadczonym bramkarzem Hearts - Stevem Banksem. W styczniu Glasgow najprawdopodobniej opuści Roy Caroll - dotychczasowy rezerwowy golkiper The Gers i w takiej sytuacji Smith chce sprowadzić zastępcę dla reprezentanta Irlandii

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL