Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Coraz dłuższa lista nieobecnych w Cracovii

Maciej Kmita
Maciej Kmita
W opłakanej sytuacji kadrowej znajduje się Cracovia przed ostatnim meczem sezonu z Jagiellonią Białystok. Trener [tag=12118]Mirosław Hajdo[/tag] nie będzie mógł skorzystać z co najmniej pięciu zawodników.

Od dłuższego czasu wyłączeni z gry są kapitan zespołu Sławomir Szeliga oraz Przemysław Kita. Saidiego Ntibazonkizy zabraknie, ponieważ dostał od klubu zgodę na udział w zgrupowaniu reprezentacji Burundi, a świeże urazy mają Bartosz Kapustka i Dawid Nowak. Ten drugi ma tego samego rodzaju problem ze ścięgnem Achillesa, przez który stracił czas od grudnia do kwietnia, ale tym razem chodzi o drugą nogę.

Pod dużym znakiem zapytania stoją też występy Krzysztofa Nykiela i Damiana Dąbrowskiego, których zabrakło już w ostatnim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Trzeba też pamiętać o tym, że w całym sezonie ani jednego spotkania nie rozegrał kontuzjowany Marian Jarabica, a Bartosz Żurek z powodu urazu kolana stracił całą wiosnę.

Z tego względu siłą rzeczy ostatni mecz sezonu będzie dla trenera Hajdy okazją, by dać szansę zmiennikom: - Na niektórych pozycjach nie mamy nawet wyjścia (śmiech). Być może wystąpi też ktoś z młodszych zawodników, którzy do tej pory niewiele grali. W weekend ważne mecze grają też rezerwy (o awans do III ligi - przyp. red.) i juniorzy (o awans do finałów mistrzostw Polski - przyp. red.). Chcielibyśmy pomóc wszystkim, ale sytuacja nie wygląda najlepiej, więc najpierw chcemy pomóc przede wszystkim sobie.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL