Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Orlando Sa trafi do APOEL-u Nikozja?

Jan Wiśniewski
Jan Wiśniewski
Cypryjski APOEL Nikozja zamierza złożyć ofertę kupna za Orlando Sa z Legii Warszawa. Niewykluczone, że przygoda Portugalczyka ze stolicą potrwa zatem zaledwie cztery miesiące.

Orlando Sa trafił do Legii Warszawa w połowie lutego. Mistrzowie Polski zapłacili za utalentowanego napastnika niebagatelne 450 tys euro, a z jego przyjściem wiązano duże nadzieje. Miał on być receptą na nieskuteczność legionistów w ofensywnie i finalnie być ważną częścią zespołu walczącego najpierw o obronę mistrzostwa Polski, a potem o awans do Ligi Mistrzów.

Rzeczywistość okazała się jednak zgoła inna. Sa rozegrał w sumie w T-Mobile Ekstraklasie zaledwie siedem meczów, w których zdobył tylko jednego gola. Eksperci jego transfer do Legii wymieniali jako jeden z największych niewypałów ostatnich lat. Spekulowało się również, że jego rzadka gra była spowodowana słabymi relacjami z obecnym szkoleniowcem mistrzów Polski, Henningiem Bergiem.

Niewykluczone więc, że po niecałym półrocznym pobycie w Polsce Orlando Sa wyjdzie z naszego kraju. Na Cyprze Portugalczyka pamiętają doskonale. Przez ostatnie dwa lata 26-latek bronił przecież barw AEL-u Limassol, dla którego zdobył 18 goli w 38 meczach.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL