Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kto ma chrapkę na licencję Kolejarza?

Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan
Fuzja Kolejarza Stróże z innym klubem jest tematem licznych spekulacji. Na giełdzie pojawiają się takie zespoły, jak Elana Toruń, czy Polonia Warszawa, ale wiceprezes Kogut dementuje te doniesienia.

Kolejarz Stróże wywalczył sobie na boisku utrzymanie w I lidze. W sezonie 2013/2014 zajął 11. miejsce. W 34 meczach podopieczni Przemysława Cecherza zdobyli 44 punkty. Wygrali 12 spotkań, 8 zremisowali i 14 przegrali. Nie wiadomo jednak, czy w przyszłym sezonie miejscowi będą dalej cieszyć się meczami pierwszoligowymi.


Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas

Wciąż pojawiają się spekulacje o możliwości sprzedaży licencji, która miałaby kosztować 1,8 miliona złotych. Miejsce Kolejarza Stróże mogłaby wykupić Elana Toruń, lub Polonia Warszawa. - Wszystko, co niektórzy ludzie opowiadają, to są bajki. Jeśli ktoś chce sensacji, to niech się bajkami zajmuje. Ja jestem zwolennikiem I ligi w Stróżach - zaznaczył Kogut. Przyszłość Kolejarza powinna się wyjaśnić w czwartek, lub w piątek. Wtedy zbierze się zarząd sądeckiego klubu.

Na razie przeszkodą jest też brak licencji na kolejne rozgrywki. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN stwierdziła, że nie zostały spełnione trzy kryteria. Chodziło o niedociągnięcia związane ze stadionem, między innymi brak sektora dla osób niepełnosprawnych. Poza tym piłkarska centrala miała też zastrzeżenia do formy umów z pracownikami klubu i kwestii związanych ze szkoleniem młodzieży. Kolejarz odwołał się od tej decyzji.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL