Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stanisław Kogut: Chciałbym pozostawić I ligę w Stróżach

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Jedno z ważniejszych pytań dotyczących I ligi brzmi: czy Kolejarz Stróże sprzeda licencję? Senator Stanisław Kogut nie ukrywa, że nie chciałby tego robić.

- Media strasznie podgrzewają temat, a jeśli chodzi o mnie, to jestem zwolennikiem pozostawienia I ligi w Stróżach - zaznaczył właściciel Kolejarza w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Czy klub z Małopolski otrzymywał już sygnały od podmiotów zainteresowanych kupnem jego licencji? - Na ten temat w ogóle nie chciałbym teraz rozmawiać. Na razie załatwiamy formalności związane z otrzymaniem uprawnień do gry na zapleczu ekstraklasy. Musimy dograć sprawy infrastrukturalne i podział obowiązków pomiędzy pracownikami - wyjaśnił Stanisław Kogut.


Senator podkreślił ponadto, że Kolejarz nie musi się niczego obawiać. - Stać nas na I ligę, zresztą cały czas rozmawiamy o tym ze sponsorami. Jesteśmy jednym z nielicznych klubów, który nie ma absolutnie żadnych zaległości. Na tę chwilę nie chciałbym, żebyśmy sprzedawali licencję.

Przypomnijmy, że ekipa Przemysława Cecherza zdobyła 44 punkty i zajmując 11. miejsce w tabeli, dość pewnie utrzymała się na zapleczu ekstraklasy.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL