Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarze Legii i Wisły zagrają w Ruchu?

Michał Piegza
Michał Piegza
Działacze Ruchu prowadzą rozmowy na temat sprowadzenia do Chorzowa kilku graczy Legii i Wisły. Już wcześniej informowaliśmy, że bliski podpisania umowy z klubem z Cichej jest Wojciech Skaba.

Po odejściu z Ruchu Chorzów do Wisły KrakówMacieja Jankowskiego Niebiescy pozostali jedynie z dwoma napastnikami. Dlatego też działacze 3. drużyny w Polsce chcą zakontraktować co najmniej dwóch snajperów.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Trwają rozmowy z Legią Warszawa dotyczące wypożyczenia na Cichą Michała Efira oraz Patryka Mikity. Pierwszy z wymienionych jest po kilku ciężkich kontuzjach. Jednak w ostatnim sezonie, po wyleczeniu kolejnego urazu, 22-latek regularnie występował w III-ligowych rezerwach Wojskowych, gdzie w 17 meczach zdobył 11 goli. Z kolei Mikita wiosnę spędził w Widzewie Łódź, gdzie furory jednak nie zrobił.


Blisko przejścia na Cichą jest także pomocnik Białej Gwiazdy Michał Szewczyk. Urodzony w... Chorzowie zawodnik jest synem byłego zawodnika Ruchu Mieczysława Szewczyka, który w latach osiemdziesiątych i na początku lat dziewięćdziesiątych był jednym z najważniejszych ogniw 14-krotnych mistrzów Polski. W 1989 roku pomocnik wraz z Niebieskimi sięgnął po mistrzostwo Polski. Z Ruchu do niemieckiego Wuppertaler SV Szewczyk odszedł zimą 1993 roku, gdy jego syn Michał miał kilka miesięcy.

Ze stadionu Ruchu Chorzów zniknęła trawa

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL