Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wisła Płock wykupi Łukasza Kacprzyckiego z Lechii Gdańsk?

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Pół roku temu Wisła Płock pozyskała Łukasza Kacprzyckiego na zasadzie wypożyczenia. Teraz chciałaby go ściągnąć na stałe. Jakie ma na to szanse?

Macierzystym klubem 20-latka jest Lechia Gdańsk. Włodarze I-ligowca liczą jednak, że uda się z nią osiągnąć porozumienie. - Łukasz miał w Trójmieście status amatora. Gdańszczanie nie są już nim zainteresowani, sam piłkarz też wolałby zostać u nas. Dlatego liczymy, że negocjacje przebiegną pomyślnie - przekazał portalowi SportoweFakty.pl prezes Nafciarzy, Jacek Kruszewski.

- Wystąpiliśmy do Lechii z propozycją transferu definitywnego. Wszystko przebiega dość pomyślnie. Być może nie będziemy musieli nawet nic płacić ze względu na wspomniany status amatora zawodnika - dodał sternik I-ligowca.


Wiśle bardzo zależy na zatrzymaniu Kacprzyckiego także dlatego, że jest on młodzieżowcem. - Dwóch innych naszych piłkarzy: Daniel Szczepankiewicz i Fabian Hiszpański wyszli już z tego wieku, tym bardziej więc przyda nam się każdy solidny gracz młodzieżowy. Poza tym Łukasz spisywał się wiosną solidnie - zaznaczył Kruszewski.

W minionej rundzie lewy pomocnik zaliczył w ekipie Marcina Kaczmarka 12 występów. Sześciokrotnie pojawiał się w podstawowym składzie płocczan i tyle samo razy wchodził na boisko jako rezerwowy.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Oficjalnie: Były reprezentant Bułgarii w Wiśle Płock

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL