Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cracovia zainteresowana Mariuszem Rybickim

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Cracovia jest zainteresowana pozyskaniem Mariusza Rybickiego z Widzewa Łódź. Krakowski klub już wcześniej pozyskał kapitana łódzkiego drużyny, Mateusza Cetnarskiego.

21-letni skrzydłowy w minionym sezonie rozegrał 29 spotkań w T-Mobile Ekstraklasie, w których zdobył 3 bramki i zaliczył 3 asysty. Jego ogólny bilans w najwyższej klasie rozgrywkowej to 61 występów, 7 goli i 3 asysty. Zadebiutował w niej rundzie wiosennej sezonu 2012/2013, przed którą przyszedł do Widzewa z SMS-u Łódź.


Rybicki jest związany z Widzewem jeszcze rocznym kontraktem, więc Cracovia musi go wykupić z Łodzi, ale pierwsza propozycja Pasów została odrzucona przez klub z Piłsudskiego.

Krakowianie już wcześniej pozyskali kapitana Widzewa, Mateusza Cetnarskiego oraz Bartosza Rymaniaka, Jakuba Mrozika, Gracjana Horoszkiewicza i Dariusza Zjawińskiego. Z Kałuży 1 pożegnali się za to Edgar BernhardtVladimir Boljević, Krzysztof Danielewicz, Marian Jarabica, Bartosz ŻurekMarcin Kuś i Saidi Ntibazonkiza, z którymi nie przedłużono umów oraz Giannis Papadopoulos, z którym rozwiązano kontrakt. 30 czerwca wygasają też kontrakty Matko Perdijicia, Roka Strausa i Denissa Rakelsa.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Mariusz Rybicki byłby wzmocnieniem Cracovii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL