Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Cheikh Niane wróci do Sandecji?

Piotr Wiśniewicz
Piotr Wiśniewicz
Wiele wskazuje na to, że z zawodników Kolejarza Stróże nie tylko Dawid Szufryn powróci do Sandecji Nowy Sącz, ale jego śladami prawdopodobnie pójdzie również 30-letni senegalski pomocnik.

Jak już informowaliśmy, jest bardzo prawdopodobne, że szeregi Sandecji Nowy Sącz  zasili jej wychowanek, który ostatnie lata spędził w Kolejarzu Stróże. Klub ten nie otrzymał licencji na pierwszoligowe występy w przyszłym sezonie, stąd też atrakcyjną opcją dla 28-letniego obrońcy Dawida Szufryna wydaje się powrót w rodzinne strony. Według nieoficjalnych wiadomości, wszystkie szczegóły 1,5 rocznego kontraktu zostały już ustalone, a do dopełnienia formalności brakuje tylko podpisu zawodnika.

Jak dowiedział się portal SportoweFakty, nie będzie to jedyna zmiana barw klubowych na linii Stróże - Nowy Sącz w najbliższym okienku transferowym. Bliski powrotu do Sandecji jest także Cheikh Niane, który biało-czarne barwy reprezentował już w latach 2009-2011. Następnie ten 30-letni pomocnik przez 3,5 sezonu występował w Kolejarzu.


Czy twardo grający Senegalczyk ponownie założy koszulkę Sandecji w swojej piłkarskiej karierze? Sprawa ta rozstrzygnie się najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych dni. Niewykluczone, że Szufryn oraz Niane nie będą jedynymi nabytkami nowosądeckiego klubu sprowadzonymi z oddalonego o niespełna 30 kilometrów stróżowskiego Kolejarza. Rozmowy o kolejnych personaliach w tym kontekście ponoć są bardzo zaawansowane.

Cheikh Niane powinien trafić do Sandecji Nowy Sącz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL