Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mateusz Broź znów zagra w Widzewie Łódź?

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
W czwartek powiększyło się grono testowanych zawodników w drużynie Widzewa Łódź. Wśród nich jest dwóch graczy, którzy w swojej przeszłości reprezentowali czerwono-biało-czerwone barwy.

Pierwszym z nich jest niespełna 26-letni Mateusz Broź, który w Łodzi występował przez dwa lata i w tym czasie rozegrał 10 ligowych występów (dziewięć w Ekstraklasie i jedno w 1. lidze). Po odejściu z Widzewa trafił do Sandecji Nowy Sącz, a ostatnio bronił barw II-ligowego Motoru Lublin. Zawodnik jest bratem byłego kapitana łodzian Łukasza Brozia.


Kolejną z nowych-starych postaci na treningach łodzian jest Adrian Pietrowski, który w rundzie jesiennej 2012/13 rozegrał dla Widzewa 3 spotkania w T-Mobile Ekstraklasie i jedno w Pucharze Polski. Po odejściu z Łodzi 23-letni pomocnik trafił do Nielby Wągrowiec, dla której w ubiegłym sezonie rozegrał 27 spotkań w III lidze. Dla filigranowego zawodnika to drugie testy przy al. Piłsudskiego 138 w tym roku, gdyż podczas zimowego okresu przygotowawczego był sprawdzany przez ówczesnego trenera łodzian Artura Skowronka.

Poza wspomnianą dwójką do treningów czerwono-biało-czerwonych dołączyli także Damian Skołorzyński (Płomień Ełk), Marcin Byszewski (Limanovia Limanowa), Ukrainiec Irakli Meskhia (Karkonosze Jelenia Góra) oraz Mikael Idzikowski z rezerw Widzewa.

Na testach w łódzkim zespole przebywają wciąż: Michał Płotka, Damian Radowicz, Jakub Kozołup, Kamil Stencel, Konrad Kowalski, Patryk Bojańczyk, Tymoteusz Zieleśkiewicz, Wiktor Żytek oraz Mateusz Pakosz. Ponadto z zespołem ćwiczą także wyróżniający się gracze z drużyny rezerw oraz zawodnicy, którzy w ubiegłym sezonie byli wypożyczeni do innych drużyn.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL