Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Waldemar Gancarczyk: Zostałem dobrze przyjęty

Artur Długosz
Artur Długosz
Nowym piłkarzem Śląska został Waldemar Gancarczyk, który ostatnio grał w III-ligowym MKS-ie Oława. - Zostałem bardzo dobrze przyjęty przez kolegów - mówi zawodnik, który jest nominalnym pomocnikiem.

Waldemar Gancarczyk ze Śląskiem Wrocław związał się rocznym kontraktem. Jeśli jednak piłkarz się sprawdzi, umowa zostanie przedłużona. - Co do aklimatyzacji w nowym zespole, myślę że jeszcze to chwile potrwa. Zostałem jednak bardzo dobrze przyjęty przez kolegów. Niektórych mniej lub bardziej znałem już wcześniej. Tak jak mówię, przyjęto mnie bardzo dobrze i teraz muszę się sam jeszcze zaaklimatyzować - komentował piłkarz po sparingowej potyczce z Piastem Gliwice w której dane mu było wystąpić.


24-letni Gancarczyk nominalnie na boisku zajmuje pozycję pomocnika. W rundzie wiosennej poprzedniego sezonu bronił barw III-ligowego MKS-u Oława, którego jest wychowankiem. Co ciekawe i warte podkreślenia, jest bratem występujących kiedyś w Śląsku Janusza i Marka Gancarczyka. Piłkarzami są również inni jego bracia: Andrzej, Krzysztof i Mateusz. Zarówno Janusz, jak i Marek, należeli swego czasu do wyróżniający się zawodników WKS-u.

- Nie czuję żadnej presji pod tym względem. Moi bracia grali na skrzydłach a ja gram na środku pomocy więc też ciężko będzie nas porównywać - skomentował jednak Waldemar Gancarczyk.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Oficjalnie: Waldemar Gancarczyk piłkarzem Śląska Wrocław

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL