Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Górnik Zabrze wciąż liczy na zatrzymanie Prejuce'a Nakoulmy

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Jaką decyzję podejmie Prejuce Nakoulma? Reprezentant Burkina Faso miał odejść z Górnika, ale w Zabrzu wciąż żywią nadzieję, że jednak zostanie w ich zespole.

Po zakończeniu ubiegłego sezonu 27-latek wyjechał na poszukiwania nowego pracodawcy do Francji. Nie udało mu się jednak nigdzie podpisać kontraktu i ostatnio częściej w kontekście jego zatrudnienia wymieniano Legię Warszawa.

Prejuce Nakoulma nie podjął na razie żadnej decyzji, a na Górnym Śląsku nie ukrywają, że nadal są nim zainteresowani. - Jeśli chodzi o "Prezesa", to możliwa jest każda opcja. Nam bardzo by się on przydał i mam nadzieję, że wkrótce znów zobaczymy go w Zabrzu - stwierdził dyrektor sportowy Górnika, Robert Warzycha.


Pomocnik z Burkina Faso zaliczył w ubiegłym sezonie 34 występy w T-Mobile Ekstraklasie i strzelił 10 bramek. Jego utrata byłaby dla Górnika dużym osłabieniem.

Jakie są szanse zabrzan, by zatrzymać Nakoulmę? Wiele zależy od determinacji Legii Warszawa, która dysponuje największym budżetem w Polsce i bez trudu mogłaby przebić ofertę każdego konkurenta.

Jesteśmy na Facebooku! Dołącz do nas!

Duże zmiany w Górniku Zabrze. "Liczę, że wszystkie wzmocnienia będą pełnowartościowe"

Komentarze (1):

 • Jerome Zgłoś
  Kluby we Francji ,poza wyjatkami,cieńko piszczą finansowo...Zatem nie ma zaskoczenia,ze nic nie znalazł.Z drugiej strony reprezentant Burkona Faso dzis juz coś oznacza a wymagania finansowe
  Czytaj całość
  Nakoulmy na pewno nie były najmiejsze...Niech juz lepiej oczarowuje polskich kibiców i młodzików, i juniorów. Mają sie od kogo uczyć!

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL