Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Luis Suarez już w Barcelonie, oficjalnej prezentacji (na razie) nie będzie

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Urugwajczyk w poniedziałkowy wieczór wylądował na lotnisku w Barcelonie. Klub jednak zaakceptował karę FIFA i nie będzie oficjalnie przedstawiał swojego nowego gracza.

Na lotnisku El Prat pojawił się Luis Suarez, który wraz z całą rodziną udał się w podróż do Castelldefels, gdzie mieszkają rodzice jego żony. Urugwajczyk, w związku z 4-miesięczną karą, nie zostanie jednak oficjalnie zaprezentowany w zespole FC Barcelony.

Duma Katalonii respektuje decyzję FIFA i nie będzie organizować żadnego publicznego wydarzenia, w którym bohaterem będzie były napastnik Liverpoolu. W środę na konferencji prasowej pojawią się jedynie trener Luis Enrique oraz dyrektor sportowy Andoni Zubizarreta i to oni będą odpowiadać na pytania dziennikarzy.


Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Wicemistrzowie Hiszpanii kupili Suareza za 81 mln euro, ale w związku z ugryzieniem Giorgio Chielliniego, piłkarz do gry czy treningów z resztą drużyny powróci dopiero pod koniec października. Piłkarz odwołał się jeszcze od decyzji FIFA do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu (TAS).

Spory kłopot FC Barcelony - Luis Suarez nie może zostać zaprezentowany?!

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL