Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Mateusz Broź i Konrad Wrzesiński piłkarzami Widzewa Łódź

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
Nowymi zawodnikami Widzewa Łódź zostali [tag=17440]Mateusz Broź[/tag] i [tag=35595]Konrad Wrzesiński[/tag], którzy w piątek parafowali umowy. Obaj gracze podpisali roczne kontrakty, które zawierają opcję przedłużenia.

Dla 26-letniego Mateusza Brozia jest to powrót do łódzkiego zespołu po kilku latach przerwy. Zawodnik rozegrał dla czterokrotnych mistrzów Polski dziesięć ligowych spotkań - dziewięć w Ekstraklasie oraz jedno w I lidze. Widzewiak jest młodszym bratem Łukasza Brozia, który w przeszłości był kapitanem łódzkiego klubu. 

Po odejściu z Łodzi, Mateusz reprezentował barwy Sandecji Nowy Sącz, Kolejarza Stróże, Floty Świnoujście, Garbarni Kraków oraz Motoru Lublin.


Natomiast Konrad Wrzesiński jest wychowankiem Sokoła Serock, a na swoim koncie ma także występy w Polonii Warszawa. Grając w stołecznym zespole zadebiutował w T-Mobile Ekstraklasie, gdzie rozegrał do tej pory trzy spotkania. Ostatnio - podobnie jak Broź - grał w II-ligowym Motorze Lublin.

W bieżącym okienku transferowym łodzianie dokonali już trzech transferów. Poza powyższą dwójką, umowę z Widzewem podpisał ukraiński obrońca Volodymir Pidvirny.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

David Kwiek zostaje w Widzewie Łódź

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL