Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mały szpital w Koronie Kielce

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Trener Ryszard Tarasiewicz może mieć mały ból głowy z wystawieniem pierwszej jedenastki na mecz 6. kolejki z warszawską Legią. W jego zespole nie brakuje bowiem kontuzjowanych.

Zamykający tabelę kielczanie w podróż do Warszawy udadzą się z nadzieją na przerwanie kilku złych serii. Odstawiając jednak na bok wszelkie niesprzyjające im statystyki, trzeba jasno przyznać, że i tak o wywalczenie punktów będzie niezwykle ciężko, a wszystko dodatkowo komplikują problemy kadrowe, których przy Ściegiennego nie brakuje.


Wiadomo, że od dłuższego czasu z problemami zdrowotnymi borykają się Zbigniew Małkowski i Krzysztof Kiercz. Do tego grona po meczu z Cracovią dołączył Paweł Sobolewski, ale na tym nie koniec. W niedzielnym spotkaniu III-ligowych rezerw KoronySiergiej Pilipczuk nadciągnął mięsień przywodziciela, a Bartosz Kwiecień naderwał więzadło poboczne i uszkodził łąkotkę. Oznacza to, że 20-latek nie będzie mógł grać przez kilka tygodni.

Pechowy dla złocisto-krwistych okazał się również ostatni ligowy pojedynek z Górnikiem Zabrze, w którym lekkich urazów nabawili się Kamil Kuzera i Nabil Aankour. W ich przypadku występ na Pepsi Arenie nie jest wykluczony, ale jeśli sprawdzi się czarny scenariusz, to w stolicy koroniarze będą musieli sobie radzić aż bez 7 piłkarzy.

Olivier Kapo: Jestem oswojony z presją

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL