Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Leo zastąpi Lewandowskiego w Pogoni Szczecin?

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Mateusz Lewandowski nie pojawił się w środę na treningu Pogoni Szczecin. Obrońca ma przenieść się do Serie B. Zastąpi go Brazylijczyk Leonardo Campos?

Mateusz Lewandowski jest etatowym reprezentantem Polski w kategoriach młodzieżowych. Spędził juniorskie lata w Wiśle Płock, skąd przeniósł się do Pogoni Szczecin. Przez większą część ponad trzyletniego pobytu na Pomorzu Zachodnim był podstawowym lewym obrońcą. Strzelił jednego gola w 45 występach w T-Mobile Ekstraklasie.


Lewandowski nie pojawił się w środę na treningu Pogoni Szczecin. Prawdopodobnie podpisze kontrakt z beniaminkiem Serie B - Virtusem Entella. O transferze poinformował włoski dziennikarz Gianluca di Marzio. Będzie to transfer gotówkowy - Portowcy mają zarobić ponad 100 tysięcy Euro.

Klub ze Szczecina natychmiast zabezpiecza się na wypadek odejścia podstawowego zawodnika i ponownie ściągnął na trening Leonardo Camposa. Brazylijczyk trenował z Pogonią już podczas zgrupowania w Gniewinie. Zagrał w trzech sparingach i zaprezentował się poprawnie przede wszystkim na tle Werderu Brema. Włodarze podjęli pierwotnie decyzję, że nie zakontraktują tego zawodnika, jednak temat powrócił.

Radosław Janukiewicz: Jednorazowa zadyszka? Nie mogę tego obiecać

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL