Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejny dramat Giuseppe Rossiego! Włoski snajper Fiorentiny w tym roku już nie zagra

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Snajper Fiorentiny przeszedł operację i czeka go kolejna długa przerwa w występach. Bramkostrzelny napastnik od dłuższego czasu nękany jest poważnymi kontuzjami.

Znakomicie zapowiadająca się kariera Giuseppe Rossiego naznaczona jest kontuzjami. Wskutek dwukrotnego zerwania więzadeł krzyżowych 27-latek pauzował od października 2011 roku do maja 2013 roku, a jego kariera stanęła wówczas pod dużym znakiem zapytania.

Rossi zdołał odbudować się w Fiorentinie, ale w styczniu tego roku ponownie doznał kontuzji kolana i powrócił do gry dopiero w maju. Cesare Prandelli uznał, że napastnik nie zdąży odbudować formy i nie powołał go do reprezentacji Włoch na brazylijski mundial.


Snajper solidnie przepracował okres przygotowawczy i fani Fiołków liczyli, że stworzy wyśmienity duet z Mario Gomezem. Niestety ponownie doznał kontuzji kolana i niezbędna okazała się operacja, którego piłkarz poddał się w piątek w USA. Diagnoza? Przerwa w treningach trwająca od czterech do pięciu miesięcy!

Rossi wróci do gry najwcześniejszej na początku przyszłego roku i ponownie będzie musiał budować formę. To dramat nie tylko dla niego, ale także dla Vincenzo Montelli, który w linii ataku w odwodzie ma tylko niedoświadczonego Khoumę Babacara oraz 30-letniego Mounira El Hamdaouiego.

Towarzysko: Świetny debiut Antonio Conte, Włosi zasłużenie pokonali Holendrów!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL