Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Miałki dorobek napastników Cracovii, ale trener Podoliński jest zadowolony

Maciej Kmita
Maciej Kmita
13 bramek dla Cracovii w ligowych 71 występach dla Pasów - to dorobek czterech napastników krakowskiego zespołu, ale trener [tag=16021]Robert Podoliński[/tag] jest zadowolony z tego, kim dysponuje w I linii.

By jednak obraz był pełniejszy, wypada wspomnieć, że autorem aż dziewięciu trafień jest Dawid Nowak. Trzy kolejne dołożył Przemysław Kita, ale po raz ostatni wpisał się na w grudniu 2013 roku. Jednego gola dorobił się Deniss Rakels, a król strzelców minionego sezonu I ligi Dariusz Zjawiński wciąż czeka na premierowe trafienie nie tylko w Pasach, ale w ogóle w T-Mobile Ekstraklasie, w której zadebiutował już w 2005 roku.


W bieżącym sezonie napastnicy zdobyli dwie z sześciu bramek Cracovii, a tym łupem podzielili się Nowak i Rakels. W czasie przerwy reprezentacyjnej snajperzy Pasów zwolnili magazynki w sparingu z MKS-em Radymno (7:1). Przeciwko VI-ligowcowi każdy z nich trafił do siatki, a "Zjawa" nawet dwukrotnie. W związku z tym trener Robert Podoliński z większym optymizmem patrzy w przyszłość?

- W ogóle jestem optymistą, a że strzelili? Od tego są, żeby zdobywali bramki. Uważam, że mamy czterech dobrych napastników. Cieszę się, że zdrowy jest Dawid Nowak, bo on będąc zdrowym i dobrze przygotowanym, jest jednym z trzech, czterech najlepszych napastników w lidze - mówi opiekun Cracovii.

Dorobek napastników Cracovii w T-ME:

ZawodnikGole 2014/2015Mecze 2014/2015Gole w CracoviiMecze w CracoviiGole w T-MEMecze w T-ME
Dawid Nowak1593150165
Przemysław Kita03322325
Deniss Rakels14112121
Dariusz Zjawiński0606028

Kto jest najlepszym napastnikiem Cracovii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL