Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz Puszcza - Siarka w Tarnobrzegu?

Kamil Górniak
Kamil Górniak
Wiele wskazuje na to, że na czas nie zostanie zmodernizowany obiekt Puszczy Niepołomice i mecz z Siarką Tarnobrzeg zostanie rozegrany na Podkarpaciu.

Na stadionie w Niepołomicach trwa remont. Wydaje się, że wykonawca nie zdąży z wykonaniem zadania w terminie. 5. października Puszcza na wyremontowanym stadionie miała zagrać mecz z Siarką Tarnobrzeg. Wszystko wskazuje na to, że nie uda się rozegrać tego spotkania. władze klubu z Niepołomic zwróciły się z prośbą o zmianę gospodarza, ale klub z Podkarpacia nie wyraził na to zgody. - Być może z Puszczą Niepołomice zagramy w Tarnobrzegu, gdyż taka propozycja się pojawiła. Zgodnie ze strategią skoro gościliśmy na naszym boisku w roli gospodarza Nadwiślana Góra i Stalówkę, to nasza oferta może być dla Puszczy tylko jedna. Zapraszamy ich w roli gospodarza, a my się zajmiemy organizacją - powiedział prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz.


Nie wiadomo czy władze Puszczy zgodzą się na taką zamianę. Być może będą szukać zastępczego obiektu. W grę wchodzi prawdopodobnie stadion Hutnika Kraków albo Okocimskiego Brzesko. Wiadomo, że potyczka ze Stalą Stalowa Wola, która 19. października miała się odbyć w Niepołomicach zostanie rozegrana w hutniczym mieście. Władze Stalówki zgodziły się na zmianę gospodarza.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL