Najnowsze Wyniki/Kalendarz

"A co, jakby gej był masażystą?" Michalczewski i Tomaszewski o tolerancji

 Redakcja
Redakcja
- Geje w drużynie sportowej zepsuliby atmosferę. Przecież na zgrupowaniach mężczyźni mieszkają razem w jednym pokoju - uważa Jan Tomaszewski.

Były bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie poseł, sprzeciwia się obecności zdeklarowanych homoseksualistów w sporcie, a także adopcji dzieci przez gejów.
Przeciwnego zdania jest były mistrz bokserski Dariusz Michalczewski, który aktywnie wspiera Kampanię Przeciw Homofobii. Został ostatnio z tego powodu wulgarnie skrytykowany przez właściciela jednego z popularnych browarów. Krytyka go jednak nie wzrusza, uważa się bowiem za osobę tolerancyjną. - Mam dużo znajomych homoseksualistów, Żydów, czarnoskórych... dla mnie ważne jest to, jaki człowiek jest - podkreśla Michalczewski.


Źródło: TVN24/x-news

Komentarze (14):

 • Sergh Khan Zgłoś
  Totalny bełkot. Program jest o mniejszościach seksualnych.1`Co ma więc do tego sprawa tolerancji religijnej czy narodowej?W Polsce mieszka około 500 tysięcy mahometan, wielu z nich to
  Czytaj całość
  potomkowie ludzi niezwykle zasłużonych którzy oddali życie za wolność Polski w ciągu bez mała 4 wieków. Żyją spokojnie modląc się do swojego boga i nie domagają się jakichkolwiek przywileji jako mniejszość religijna poza prawem swobodnego wyznawania swojej wiary. Mają to zagwarantowane dzięki naszej konstytucji. Czy uważacie, że macie prawo ich obrażać i domagać się wypędzenia czy zamknięcia w jakimś obozie? Podobnie jest z Romami, którzy też chcą tylko swobody i praw jakie gwarantuje konstytucja naszego kraju. 2`Tomaszewski jest tu przedstawicielem sekty o zdecydowanie homofobicznym podejściu do mniejszości seksualnych. Na ile jego opinia jest obiektywna?W czasie gdy grał w piłkę to takie sprawy jak odmienna orientacja seksualna były głęboko ukrywane bo zwyczajnie wykluczały z życia takich ludzi. Nie jest on w stanie powiedzieć czy nie masował go homoseksualista. Zapewne dziś też są sportowcy o takich skłonnościach i wolą to ukrywać aby nie zniszczyć sobie kariery. Tak naprawdę to ciekawe czy ujawnienie przez gwiazdę sportową swojej odmienności wykluczyłoby taką osobę i zostałaby potępiona przez swoich fanów? Co zrobiliby kibice Ległej gdyby okazało się, że ich idol Radovic jest geyem? Zlinczowaliby go i wsadzili racę w ...? Osobiście nie jestem zwolennikiem szczególnych praw dla takich mniejszości ale też nie czuję się zagrożony. Ci ludzie to nie bestie rządne napastować każdego kto im się spodoba jak to przedstawia koleżanka Tomaszewskiego posłanka Pawłowicz.Przytaczany tu przykład Holandii jest bezsensu. Taki stan istnieje tam od bardzo wielu lat podobnie jak legalne narkotyki i podobne anomalie. Jeśli ktoś wybiera się tam na wakacje z dziećmi powinien być świadomy czego może się spodziewać. Polska w przeciwieństwie do wielu krajów zachodnich ma głębokie i wciąż żywe wartości chrześcijańskie i tu o takie zachowania bardzo trudno. Pamiętajcie też o jednym. To społeczeństwo naszego kraju wybiera tych 460 przedstawicieli zasiadających na Wiejskiej, którzy wprowadzają ustawy obowiązujące w Polsce. Jeśli zdecydują się na ustawę nadającą nowe przywileje mniejszościom seksualnym to zrobią to w naszym imieniu. To wy i wasze rodziny oraz znajomi przecież głosowaliście na takich a nie innych kandydatów. Dlaczego takie ugrupowanie jak Ruch Palikota znalazło się w Sejmie? Nie bierzcie tego osobiście ale taka jest prawda.
  • cwks-resovia Zgłoś
   Anty antifa!
   • t_e_j Zgłoś
    Tolerancja to cnota ludzi bez przekonań.
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

    ×
     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL