Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Widzew Łódź chce zwiększyć bezpieczeństwo i... podnosi ceny biletów

Artur Długosz
Artur Długosz
Widzew Łódź chce zwiększyć bezpieczeństwo na meczach. - Podjęto decyzję o podniesieniu cen biletów na trybuny C i D na najbliższe mecze do 30 zł (cena bazowa) - mówi jedno z postanowień.

Widzew Łódź na swojej stronie internetowej opublikował specjalny komunikat. Oto jego treść:

W związku z wulgarnym zachowaniem Kibiców podczas ostatnich meczów Widzewa Łódź rozgrywanych na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego, a także z uwagi na użycie środka pirotechnicznego, co stanowiło złamanie Regulaminu Stadionu oraz Regulaminu Imprezy Masowej, podjęto decyzję o podniesieniu cen biletów na trybuny C i D na najbliższe mecze do 30 zł (cena bazowa). Jednocześnie została podjęta decyzja o dalszym podnoszeniu cen biletów w przypadku kolejnych naruszeń mogących powodować straty Klubu. Powyższe podyktowane jest koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów, w tym utrzymania bezpieczeństwa na stadionie.
Ponadto w związku z nałożoną karą przez Wydział Dyscypliny PZPN za zachowanie kibiców na meczu z Flotą Świnoujście, a także zapytaniem ze strony policji o reakcję, Klub od najbliższych meczów zdecydował o zwiększeniu kontroli przy wejściach na stadion. Przypominamy, że każda z osób wchodzących na obiekt musi posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Osoby nie posiadające dokumentu tożsamości nie będą wpuszczane na stadion.

Jednocześnie na czas nieokreślony Klub zakazuje wywieszania podczas imprezy masowej jakichkolwiek transparentów oraz anulowane zostają identyfikatory dla przygotowujących oprawę upoważniające do poruszania się poza sektorem, na który kibice nabyli bilety.

Możliwość przywrócenia opraw i cen uzależniona jest ściśle od zachowania kibiców na stadionie.

Jednocześnie Klub wprowadzi od rundy wiosennej nowy zapis do Regulaminu Stadionu. Na jego podstawie osoby które nie ukończyły 18 roku życia na mecze Widzewa Łódź w roli gospodarza będą mogły wejść jedynie pod opieką osób dorosłych. Możliwe będzie też wejście pod opieką innej osoby dorosłej za pisemną zgodą rodziców.

Klub stoi na stanowisku, iż nie można wprowadzać odpowiedzialności zbiorowej za naruszenia jednostek. W związku z powyższym podczas imprez masowych Klub będzie dokonywał nagrań z dodatkowych kamer w celu precyzyjnego ustalenia sprawców naruszeń. W przypadku łamania zapisów Regulaminu Imprezy Masowej na uczestników będą nakładane zakazy stadionowe oraz wyciągane inne konsekwencje wynikające z w/w regulaminów.

Niniejszym przypominamy, iż zgodnie z Regulaminem Imprezy Masowej wszyscy zobowiązani są do zajmowania miejsc określonych na biletach i karnetach i nie blokowania ciągów komunikacyjnych.

Źródło: widzew.pl

Czy decyzja władz Widzewa Łódź jest słuszna?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

 • alum Zgłoś
  i bardzo dobrze chca sobie odpalac race niech odpalaja ale odpowiedzia beda wyzsze bilety logika jak trzeba kare placic to trzeba miec na to kase a z wyzszych biletow kasa sie nazbiera - moze
  Czytaj całość
  wreszcie ktos opanuje ta chołote.
  • mks1971 Zgłoś
   Klub stoi na stanowisku iż nie należy stosować kar zbiorowych pisze w oświadczeniu po ich wprowadzeniu . . .Ależ macie tam zakute łby w tych swoich władzach klubu. Niech wprowadzą
   Czytaj całość
   jeszcze kare śmierci za jedzenie pestek.Komuna to pikuś przy tych absurdalnych, mściwych decyzjach.Precz z komuną!Trzymajcie się !Widzew to Wy !
   • sebam Zgłoś
    Hahahaha dobre :)

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL