Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adam Cieśliński wrócił do treningów

Sebastian Szczytkowski
Sebastian Szczytkowski
Czołowy zawodnik I ligi ma za sobą ponad miesięczny rozbrat z futbolem. Niebawem powinien zwiększyć rywalizację o miejsce w składzie Olimpii Grudziądz.

Adam Cieśliński skręcił staw skokowy przez meczem 8. kolejki z Pogonią Siedlce. Jego kontuzja zbiegła się w czasie z problemami zdrowotnymi Arkadiusza Aleksandra, przez co mocno zmniejszyło się pole manewru trenera Olimpii Grudziądz w przednich formacjach. Od czwartu Cieśliński wznowił treningi indywidualne. Na powrót do składu jest jeszcze za wcześnie, ale od następnego tygodnia ma brać udział w normalnych zajęciach.


32-letni Cieśliński rozgrywa czwarty sezon w barwach klubu z Grudziądza. Strzelił w tym czasie 24 gole, rzadko opuszczał podstawowy skład, jest podstawowym egzekutorem rzutów karnych. Wcześniej grał na tym szczeblu rozgrywek m.in. jako zawodnik Podbeskidzia Bielsko-Biała i KSZO Ostrowiec Św..

Na liście kontuzjowanych zawodników Olimpii Grudziądz pozostają Bruno Żołądź, który złamał kciuk oraz Marcin Smoliński z urazem stawu skokowego. Trener Dariusz Kubicki zestawi niemal na pewno jedenastkę na Dolcan Ząbki bez obu pomocników.

Źródło: gksolimpia.com

Adam Cieśliński jest najlepszym napastnikiem Olimpii Grudziądz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL