Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Lechia Gdańsk w Warszawie zagra osłabiona

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
Lechia Gdańsk w czwartek wyruszała do Warszawy, gdzie w piątek rozegra spotkanie ligowe z tamtejszą Legią. W kadrze biało-zielonych zabrakło Piotra Wiśniewskiego, który nadal jest chory.

Lechia Gdańsk w 12. kolejce zagra na wyjeździe w Warszawie z tamtejszą Legią. Z biało-zielonymi do stolicy Polski nie pojechał Piotr Wiśniewski, który nadal nie jest w stu procentach zdolny do gry z powodu choroby. Z kolei Ariel Borysiuk zdołał wyzdrowieć i będzie mógł zagrać w sobotnim spotkaniu.


Do autokaru nie wsiedli również Danijel Aleksić oraz Adłan Kacajew, którzy już od dłuższego czasu nie potrafią przebić się do składu Lechii Gdańsk. Dobrą formę utrzymuje Adam Dźwigała. Młody zawodnik w początkowej fazie sezonu miał problem z wywalczeniem miejsca w kadrze, ale teraz Tomasz Unton ufa mu coraz bardziej.

Początek spotkania 17 października o godzinie 20:30. Warszawiacy obecnie zajmują 2. pozycję z dorobkiem 20 punktów. Inaczej wygląda sytuacja Lechii, która plasuje się na 8. lokacie i ma 16 oczek i musi walczyć o miejsce w górnej połówce tabeli.

Czy Lechia Gdańsk odczuje brak Piotra Wiśniewskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL