Najnowsze Wyniki/Kalendarz

LE: Wybrańcy Henninga Berga na Metalist Charków

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Znamy już "18", którą na środowy mecz 3. kolejki fazy grupowej z Metalistem Charków zabrał do Kijowa trener Legii Warszawa [tag=34967]Henning Berg[/tag].

Legia wystąpi w Kijowie bez czterech absolutnie podstawowych zawodników, którzy znajdowali się w wyjściowym składzie w każdym z czterech ostatnich meczów Ligi Europejskiej: Miroslava Radovicia, Dossy Juniora, Tomasza Brzyskiego i Michała Żyry. Trzech pierwszych z gry wyeliminowały urazy, a "Źiru" musi pauzować za kartki. Ponadto trener Berg nie może skorzystać z kontuzjowanych już od dłuższego czasu Bartosza Bereszyńskiego i Ronana.


Po dwóch kolejkach z dorobkiem sześciu punktów Legia jest liderem grupy L Ligi Europejskiej. Mistrzowie Polski pozostawili w pokonanym polu KSC Lokeren i Trabzonspor.

Ze względu na sytuację panującą na wschodzie Ukrainy spotkanie zostanie rozegrane nie w Charkowie, a w Kijowie. Metalist nie może rozgrywać swoich spotkań w rozgrywkach UEFA w Charkowie, choć gospodarzem meczów krajowych jest na swoim macierzystym obiekcie. W Kijowie grał już w IV rundzie eliminacji Ligi Europejskiej z Ruchem. Natomiast 1. kolejce fazy grupowej podejmował Trabzonsporem na Arenie Lwów.

Kadra Legii Warszawa na mecz 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej z Metalistem Charków:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Konrad Jałocha.

Obrońcy:
Igor Lewczuk, Inaki Astiz, Jakub Rzeźniczak, Łukasz Broź, Mateusz Wieteska.

Pomocnicy:
Tomasz Jodłowiec, Ondrej Duda, Michał Kucharczyk, Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Helio Pinto, Mateusz Szwoch, Guilherme, Bartłomiej Kalinkowski.

Napastnicy:
Marek Saganowski, Orlando Sa.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Metalist Charków - Legia Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL