Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wisła Płock pozyskała napastnika

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
We wtorek Mikołaj Lebedyński podpisał z Wisłą Płock półtoraroczny kontrakt. I-ligowy klub testował napastnika przez tydzień i ostatecznie sztab szkoleniowy zdecydował zaufać 24-latkowi.

Mikołaj Lebedyński na testach w Wiśle Płock pojawił się 21 października. - Przyjechał do nas w poniedziałek wieczorem, natomiast we wtorek po raz pierwszy wziął udział w zajęciach. Sztab szkoleniowy sprawdzi jego umiejętności i aktualną formę, a następnie podejmie decyzję - mówił wówczas prezes I-ligowego klubu Jacek Kruszewski.


Nafciarze ostatecznie zdecydowali się podpisać z 24-latkiem półtoraroczny kontrakt. Wisła od dłuższego czasu otwarcie przyznawała, że poszukuje napastnika, który pozwoli zwiększyć im rywalizację w drużynie. Do tej pory na tej pozycji mógł występować Marcin Krzywicki oraz Dimitar Iliew.

Lebedyński w swojej karierze występował w Podbeskidziu Bielsko-Biała, czy Pogoni Szczecin. Napastnik zbierał również doświadczenie w zagranicznych klubach. Mowa tutaj o Rodzie Kerkrade oraz BK Hacken.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL