Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Świece dymne, race, petardy. Chorwaccy chuligani przerwali mecz z Włochami (wideo)

 Redakcja
Redakcja
Wystrzeliwane w powietrze race i rzucane na murawę świece dymne oraz petardy hukowe. Tak wyglądał stadion San Siro w 76. minucie meczu Włochy - Chorwacja w eliminacjach do Euro 2016.

Interweniowała policja, która najpierw próbowała uspokoić przyjezdnych fanów, a później siłą wyrzuciła ich ze stadionu. Spotkanie zostało przerwane na kilkanaście minut. Mecz zakończył się remisem 1:1.


Źródło: RUPTLY/x-news

Komentarze (2):

 • pussycocaine Zgłoś
  "Uvijek ista, velika sramota. Ne znam zbog čega se to događa, ta skupina dolazi na utakmice isključivo zato da bi izazvala prekid i samo radi štetu. Sram me je takvih navijača i treba im
  Czytaj całość
  stati na kraj" - wypowiedź Modricia po meczu. Pozwolę sobie przetłumaczyć, jako, że władam chorwackim :P "Zawsze to samo, wielki wstyd. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ta grupa pojawia się na meczu tylko i wyłącznie po to, by go przerwać i narobić szkód. Wstydzę się takich kibiców, trzeba to przerwać".
  • mrant Zgłoś
   Policja zdecydowanie zbyt miękko- trzeba było pałować ile wlezie to bydło z Bałkanów a nie uspokajać. Mam nadzieję, że skończy się walkowerem na korzyść Włochów i dotkliwymi
   Czytaj całość
   karami dla Chorwacji.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL