Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mecz Dolcan - Widzew odwołany

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Niedzielne spotkanie 19. kolejki I ligi Dolcan Ząbki - Widzew Łódź nie dojdzie do skutku. Decyzją arbitra Adama Lyczmańskiego pojedynek został odwołany ze względu na zły stan murawy.

Mecz dziesiątego w tabeli Dolcanu z ostatnim Widzewem miał rozpocząć się w niedzielę o godzinie 12:15. Po konsultacjach m.in. z drużynami oraz delegatem, sędzia główny Adam Lyczmański zdecydował odwołać zawody.

Wszystko przez warunki atmosferyczne panujące w Ząbkach, a także zły stan boiska głównego, które nie posiada systemu podgrzewania.

Komentarze (2):

 • Michał Guzowski Zgłoś
  widzew nawet barwy ma buraczane, wszystko w temacie
  • Wars Zgłoś
   Dzisiaj mój znajomy szedł do domu koło dworca w Ząbkach za wysiadającymi z pociągu ''KRETYNAMI'' oczywiście zamaskowanymi szalikami i kapturami,którzy szli na mecz..... i w tunelu
   Czytaj całość
   ostatni ''zasraniec'' rzucił kilka petard hukowych, które mógł swobodnie sobie wsadzić w ''gacie'' żeby podkręcić ...... atmosferę. Piszę to,żeby uświadomić tym,że my normalni ludzie i kibice nie musimy być .... biernymi widzami ich ''kiepskiego wychowania'' i ich zabaw,a może tak w domu przy ojcu i matce rzućcie petardę bo...... na obiad mieliście zupę, a jak zupa smakowała to sobie wsadźcie petardę w d.....ę. ROZRYWKA GWARANTOWANA NA CAŁE WASZE .... ŻYCIE.

   Komentarze (2)

   PRZEJDŹ NA WP.PL