Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jakub Słowik może opuścić Jagiellonię Białystok

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W przerwie zimowej trzech zawodników może opuścić Jagiellonię Białystok. Zgodę na transfer otrzymali Jakub Słowik, Povilas Leimonas oraz Radosław Jasiński.

Jakub Słowik z Jagiellonią Białystok związany był od 2010 roku. 13 maja 2011 roku zadebiutował w T-Mobile Ekstraklasie, a łącznie w barwach białostockiego klubu rozegrał 48 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym sezonie wystąpił tylko w trzech pojedynkach Jagi, a w ostatnich miesiącach grywał w III-ligowych rezerwach białostockiego klubu.


Zgodę na transfer mają również letnie nabytki Jagiellonii. Zarówno Povilas Leimonas, jak i Radosław Jasiński nie przekonali swoimi umiejętnościami sztabu szkoleniowego i w zimowym okienku transferowym będą mogli szukać nowych pracodawców. 

Wypożyczeni do klubów z niższych klas rozgrywkowych mają zostać Adam Waszkiewicz, Damian Kądzior oraz Patryk Malinowski. Dla całej trójki będzie to okazja do częstszej gry i zdobywania doświadczenia. Z kolei do Jagiellonii po pobycie w Wigrach Suwałki wrócić ma Karol Mackiewicz, a pewne jest już pozyskanie Igorsa Tarasovsa.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL