Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pierwsze ruchy transferowe w Zagłębiu Sosnowiec

Olga Krzysztofik
Olga Krzysztofik
Przerwa zimowa w rozgrywkach nierozłącznie wiąże się ze zmianami w składzie, a te rozpoczęły się w Sosnowcu. Zagłębie zaproponowało warunki rozwiązania umowy między innymi Piotrowi Gielowi.

Jak poinformował klub Zagłębia S.A., warunki rozwiązania umowy zostały przedstawione napastnikowi Piotrowi Gielowi oraz pomocnikowi Radosławowi Kursie. Ponadto Zagłębie Sosnowiec ustaliło z Legią Warszawa powrót do stołecznego klubu z wypożyczenia Miłosza Kozaka.


Giel dołączył do sosnowieckiego klubu przed rundą jesienną, a z jego transferem wiązano wielkie nadzieje, ale przyćmił go młodszy i skuteczniejszy Jakub Arak. Piotr Giel zaliczył w Zagłębiu 15 występów, w tym dwa w wyjściowej jedenastce, zdobył dwie bramki. Z kolei Radosław Kursa grał w sosnowieckim zespole od sezonu 2013/2014. Łącznie wystąpił w 42 spotkaniach, z czego 38 rozpoczynał w podstawowym składzie, zdobył dwa gole (oba w sezonie 2013/2014).

Natomiast pomocnik Miłosz Kozak przebywał w Zagłębiu na wypożyczeniu. W trakcie zakończonej rundy jesiennej zagrał w sosnowieckiej drużynie 11 razy, a 4 razy rozpoczynał mecz w jedenastce. Dla zespołu znad Brynicy zdobył 7 bramek.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL