Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwaj podstawowi zawodnicy odchodzą z Sandecji Nowy Sącz

Krzysztof Niedzielan
Krzysztof Niedzielan
Łukasz Grzeszczyk i Adrian Frańczak zmienią barwy klubowe. 27-letni pomocnicy nie przedłużą wygasających w tym miesiącu kontraktów z zespołem Sandecji.

Biało-czarni w piątek po raz ostatni trenowali przed urlopami. Okazało się, że Łukasza Grzeszczyka i Adriana Frańczaka już w biało-czarnych barwach nie będzie można zobaczyć. Obaj postanowili zakończyć swoją przygodę z Sandecją Nowy Sącz.


- Chcę coś zmienić, zagrać tam, gdzie jest perspektywa dalszego rozwoju. 1,5 roku spędzone w tym klubie było jednym z fajniejszych momentów mojej gry w piłkę - skomentował Grzeszczyk.

Niemal rok spędził w Sandecji Frańczak. - To dobra drużyna z fajnym sztabem szkoleniowym, ale takie jest życie piłkarza. Jeśli dostaje się konkretną ofertę i szansę rozwoju, to trzeba spróbować ją wykorzystać - wyjaśnił.

Łukasz Grzeszczyk dostał propozycje z kilku pierwszoligowych klubów. Wiele wskazuje na to, że skusi go perspektywa walki o awans w Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Z naszych informacji wynika, że Adrian Frańczak przeniesie się do GKS-u Katowice.

Przemysław Szarek na celowników klubów T-Mobile Ekstraklasy

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL